Меню

Справжній ШІ
генератор логотипів

Згенерувати логотип ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
  • ...
Більше логотипів ...

FAQ

Що я отримаю?

Чи можу я отримати відшкодування?

А де текст?

Як я повинен робити свої запити?

Як отримати векторний SVG?

Чи можу я заплатити вам, щоб ви зробили для мене логотип?

Чи можу я генерувати на веб-сайті або в Discord?

Додаток не дає мені точних результатів запити. Я запросив "вовк", але отримав лише 2 вовків з 10 генерацій... Чому?

Чи можу я використовувати створений мною логотип у комерційних цілях?

Про нас

Основний функціонал

Перш за все додаток може генерувати рандомні логотипи – ця функція призначена для того, аби користувачі отримали 9 різних варіантів лого для натхнення. Також є можливість генерування логотипів по текстовому короткому опису. Для цього треба ввести лише 1-2 слова і штучний інтелект згенерує різноманітні варіанти. Це найкращий інструмент для натхнення,  дизайнерів він точно не замінить, це більше для отримання ідей, натхнення. Особливо допомагає тоді, коли немає уявлення про те, що хочеться зробити, або коли навіть сам клієнт його не має, то можна дати посилання на бота, щоб він згенерував бажані варіанти, від яких потім можна відштовхуватись дизайнеру. Цей сервіс не для того, щоб замінити дизайнерів, це в першу чергу для того, щоб допомогти швидше і якісніше виконувати їх роботу. Попри прекрасні можливості генерації унікальних логотипів, все-таки сервіс має певні недоліки – інколи бот не точно, або взагалі не притримується заданного промпту. Зараз виправлення цього моменту є одним із пріоритетних напрямків.

Суспільний резонанс

Із певних інсайдерських каналів нам відомо, що деякі дизайнери, які працюють у дизайн-агенціях, уже використовують цей сервіс для генерації ідей. Список людей, за яких ми знаємо наразі не великий, але ми абсолютно впевнені що є ще багато інших людей, які уже використовують сервіс в комерційних цілях. В найближчому майбутньому ви точно зможете побачити якийсь новий бізнес, що матиме логотип, згенерований завдяки Logo Jinn AI Generator. Це буде або повністю з нуля створений логотип, або ж дизайнер просто отримає натхнення завдяки цьому сервісу. Ми отримали доволі велику кількість трафіку саме завдяки реактивному вірусному розповсюдженню, тому що цей бот дійсно цікавить людей. Багато хто обговорює його, багато хто уже користується. Наша основна мета – полегшити життя дизайнерів та підприємців завдяки економії часу та зусиль з використанням нашого сервісу. Ми були б раді, якби всі ці люди генерували логотипи завдяки нашому сервісу, відмічали нас та поширювали його публічно.

Технологія

Ми використовуємо генерацію власними розробками та орендованими ресурсами. При створенні сервісу було витрачено багато часу на тренування моделей та досліди. Тренування в основному відбувались на відеокарті NVIDIA A100-SXM4 з 40GB відео-пам'яті та 85GB оперативної пам'яті. CPU – Intel Xeon 2.20GHz. Логотипи генеруються модифікованою моделлю Stable Diffusion на відеокарті NVIDIA RTX A5000 або RTX 3090 з 6 vCPU та 24GB відео-пам'яті. На початку генерувати логотипи міг одночасно тільки один користувач, тепер збільшили до 10-30. Щоденно ведеться активна робота по покращенню як самої генерації, так і продукту в цілому.

Дизайн

Найперше була створена величезна бібліотека графічних елементів, щоб натренувати мережу. Для тренування мережі були задіяні професійні дизайнери, які провели глибоку аналітику, дослідили десятки дизайн книг, серед яких більшість – збірники логотипів. Все заради того щоб не порушувати авторські права дизайнерів. Було використано більше 3000 спеціальних графічних елементів – від примітивів, до більш складних фігур, від безформених елементів, до елементів з ідеальними формами. Графічні елементи можна поділити на 14 основних груп, кожна з яких має додатковий поділ на кількість базових елементів в одній формі – від 2 до 12. 

Конкуренти

Наші основні конкуренти – це сервіси по генерації логотипів, які можна знайти в Google за запитом “створити логотип”. Ціі сервіси, які начебто “генерують” логотипи, але по факту відбувається вибір готових шаблонних графічних елементів зі статичного переліку, відбираються готові стокові фігури, вибирається колір, додається назва, слоган, опис і готово. В нашому випадку відбувається зовсім інший процес і ви ніколи не отримаєте логотип, який отримали ви чи інша людина. Головний недолік наших конкурентів в тому, що при однакових вхідних даних ймовірність створення однакових логотипів досягає 90-100%. Тоді про яку ідентифікацію за рахунок унікальності можна говорити?